Lista zatwierdzonych Podwykonawców:
 
PODWYKONAWCY ROBÓT BUDOWLANYCH
 
  1. DOME INTERNATIONAL SP. Z O.O.
  2. FKD EMPLOYEES Sp. z o.o.
  3. Elmal Sp. z o.o.
  4. TD Williamson Polska Sp. z o.o.
  5. PRESTIGO PL Sp. z o.o.
  6. Zakład Usług Leśnych Piotr Maścianica
  7. INEL Sp. z o.o., Sp. k.
  8. WIMAR Sp. z o.o.
  9. Zakład Usług Melioracyjnych Eugeniusz Durślewicz
  10. "Gotowski - Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe" Sp. z o.o.
  11. JBT Łukasz Permus
  12. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego "BUDINŻ" Sp. z o.o.
  13. EUROBUD Łukasz Jankowski
  14. Zakład Ogólnobudowlany Jan Jankowski
  15. Meyer Damian
  16. OKSTAL Sp.z o.o.
  17. KPRM INFRASTRUKTURA Sp. z o.o.
  18. Firma Wielobranżowa "MAHER"
  19. IZMAR Izabela Stawska
  20. Zakład Robót Mostowych "KORMOST" Marek Gotowski
  21. Usługi Transportowe i Budowlane Marek Górecki
  22. Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu EM TECH
  23. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o., Sp. k.
  24. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 'PRINŻ-1' Sp. z o.o. w restrukturyzacji
  25. Impression Sp. z o.o.
  26. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Markopol Sp. z o.o.
  27. Usługi Transportowo-Sprzętowe Marcin Kusiołek
  28. MB-SYSTEM s.c.
  29. Przedsiębiorstwo Instalacyjne KANBUD Sp. z o.o.
  30. MENARD POLSKA Sp. z o.o.
  31. ANTEX II
  32. GABRODROG Paweł Kubicki
  33. P.H.U. TRANSPOM Piotr Pomagier
  34. Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp.j.
  35. INRECO - EMULSJA Sp. z o.o.
  36. P.P.U.H Usługi Budowlane "OSKAR"Krzysztof Stróżewski
  37. Zakład Remontowo - Budowlany "KRISBUD"
  38. "WYP-BUD" Adam Wypijewski
  39. ERGO-TECH Radosław Goszka
  40. F.H.U.P. BUDMAX Iwona Krzywdzińska
  41. D.B. ELEKTRYK Dariusz Buczyński
  42. "KOP-TRANS" Jan Chrostkowski
  43. Nestor Bruk - Szymon Dębski
  44. Konsorcjum firm: INFRAPAVE Sp. z o.o. – Lider, SLIPFORM Sp. z o.o. – Partner Konsorcjum
  45. Przedsiębiorstwo Budowlane WODKAN Sp. z o.o.
  46. LIGNUM Sp. z o.o.
  47. Marbro Sp. z o.o.
  48. GRZECHBUD USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE GRZEGORZ CIEŚLAK
  49. STALPRODUKT S.A.
  50. P.H.U. KAR-DRÓG Katarzyna Mazur
  51. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WALEC" Krzysztof Bizon
  52. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe IGOMA Maciej Murzyn
  53. P.H.U. TRANS-SPED Sławomir Przydacz
  54. TARCOPOL Sp. z o.o.
  55. KiM Energo Invest Sp. z o.o.
  56. KAMELEON Group
  57. Security System Group
  58. Signalco LTD Sp. z o.o. w upadłości układowej
  59. FLOOR- System Sławomir Leduchowski
  60. FREZDROM Grzegorz Kazimierczak
  61. OLAN Południe
  62. M5F Sp. z o.o.
  63. Wilczek Kraków Sp. z o.o.
  64. Saferoad  Grawil Sp. z o.o.
  65. Michał Jurewicz Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe ,,KADAKRYL"
  66. Henryk Duraj Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,DUHEN"
  67. ERPLAST Sp. z o.o.
  68. LBM Polska T. Lis, G. Burtan, D. Markiewicz Spółka jawna
  69. Firma Usług Wielobranżowych ,,IMKOP' Irenuesz Machuta
  70. CONSULTORIA Justyna Kuceł
  71. DWD System Sp. z o.o.
  72. KAMPIO Kamil Maściuk
  73. INVESTKAN Sp. z o.o. Sp. k.
  74. Aleksandra Pawłowska EURO-TRAST
  75. Tioman Sp. z o.o. Sp.k.
  76. SAT Sp. z o.o.
  77. KORDEK Jakub Kordek
  78. JMR Robert Pietrzak
  79. PBDiM Kobylarnia S.A.
  80. INFRAPAVE Sp. z o.o.
  81. Usługi Remontowo- Budowlane "MOSTAR" Wojciech Rzońca
  82. MAKAX Sp. z o.o.
  83. Tadex- Pol System Sp. z o.o.
  84. GREGOR Grzegorz Niedużak
 
USŁUGODAWCY
 
 
  1. Voessing Polska sp. z o.o.
  2. EL-PRO MICHAŁ PAWŁOWSKI
  3. KRESKA PRACOWNIA PROJEKTOWA MAŁGORZATA-WDOWIAK DROZD
  4. GEOPROGRAM WOJCIECH ANDRZEJEWSKI
  5. Zakład Usług Geodezyjnych GEOMAP inż. Maciej Wiśniewski
  6. Alidada Roboty Geodezyjne i Kartograficzne
  7. Konsorcjum firm: ADJ Universal Sp. z o.o. oraz Pan Jarosław Andrzejczak
  8. Małgorzata Wojtysiak GRUPA LBT
  9. Mentor Consulting  Sp. z o.o.
  10. EUROZNAK s.c. T. Byczek, M. Kończewski, P.Prętki
  11. Tomasz Radniecki Pracownia Analiz Przyrodniczych
  12. ULMA Construccion Polska S.A.
  13. Instytut Badawczy Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.
  14. Centrum Współpracy ze Wschodem "LENEXPO" Sp. z o.o.
  15. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Sprzętowe "RAJS-MET" Rajs Zdzisław S.C.
  16. Agencja Ochrony Lion Sp. z o.o., Sp. k.
  17. B&B MultiSerwis Paweł Błaszkiewicz
  18. Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
  19. Transport Ciężarowy Władysław Kizelbach
  20. Jóźwiak Robert Usługi Transportowe
  21. Firma Usługowa Tele Krzysztof Lichman
  22. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Wodzińska
  23. Marcin Wojtysiak DUOTECH
  24. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lechpol Sp. z o.o.
  25. BUD-SPAW Sp. z o.o.
  26. Krzysztof Księżarczyk F.H.U. "DOLAR"
  27. PM Budownictwo Paweł Misterka
  28. Usługi Transportowe Artur Urbański
  29. "EMIL' Emil Matusiak
  30. Urbański Zbigniew Mieczysław
  31. Trans-Adam Adam Urbański
  32. PPHU "TED-TRANSKOP" Klajbor Tadeusz
  33. Zakład Gospodarki Odpadami "GREEN" Sp. z o.o.
  34. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe RAPID 29 Rafał Pilarski
  35. Usługi Transportowe Nurkowski Jan
  36. "M-FISH" Marcin Bochra
  37. MM Inwest Sp. z o.o.
  38. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane KOR-BUD Jerzy Tomaszewski
  39. Handel i Usługi Budowlane Patrycja Tessikowska
  40. Pracownia Inżynieryjno-Geologiczna
  41. ATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  42. Usługi Transportowe s.c.
  43. SA Group Sp. z o.o., Sp. k.
  44. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o., Sp. k.
  45. KADAMAX Marcin Narolewski
  46. Usługi Remontowo- Budowlane Ewelina Cieślak
  47. MMKA Kusiołek Sp. z o.o.
  48. Zakład Usługowo-Handlowy Bożena Kapuścińska
  49. Usługi Transportowe Marek Górecki
  50. NESTOR BRUK  Szymon Dębski
  51. Usługi Transportowe Waldemar Tośka
  52. Usługi Rolnicze Marcin Kuczma
  53. BARG Zachód Sp. z o.o.
  54. Wowix-Trans S.C.
  55. Marbro Sp. z o.o.
  56. QUERCUS Krzysztof Kardasz
  57. Dorota Maruszak P.P.H.U. "DOMAR"
  58. Jerzy Gryciuk Jurex Trans
  59. ISSA II Piotr Górski
  60. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adrian Cichoń
  61. KIEL-TRANS Dawid Domański
  62. Impel Fascility Services Sp. z o.o.
  63. Trójmiejska Wypożyczalnia Maszyn Sp. z o.o.
  64. JIS Józef Chełkowski
  65. IZMAR Izabela Stawska
  66. Przedsiębiorstwo Usługowe EPRO
  67. Usługi Archeologiczne i Archeobotaniczne Joanna Abramów
  68. REGAN Sp. z o.o. Sp. k.
  69. Herkules Sp. z o.o.
  70. SECORA Dorota Adamczyk
  71. PAUMA TRANS Paweł Kuzera
  72. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,LAYER"
  73. MEGATELK Sp. z o.o.
  74. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ''FARM-WET" Kowalski Spółka  Jawna
  75. Włodzimierz Szlachciak
  76. MDM-TRANS s.c.
  77. VVS PL Sp. z o.o.
  78. Aspekt Laboratorium Sp. z o.o. (168/2019/S5-6 (pismo wycofane pismem z dnia 21.03.2019 nr 187/2019/S5-6)
  79. Aspekt Laboratorium Sp. z o.o.
  80. Polservice Geo Sp. z o.o.
  81. Andrzej Jałmużny
  82. PPHU STEN- DROGS Stefania Jakubowska
  83. Technologie Drogowe Sochacki
  84. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
  85. P.W. Karo Karolina Bania
  86. Firma Usługowa Michał Wiliński
  87. Kowalski Budownictwo Sp. z o.o.
  88. Usługi Transportowe W. Pecyna
  89. P.W. LUKTRANS Łukasz Słowiński
  90. P.W. INSPOL Ildefons Pijarowski
  91. BARTPOL Bartkiewicz Piotr i Małgorzata s.c.
  92. Usługi Transportowe Patryk Powaga
  93. GUT - POL Leszek Gutkowski
  94. KUBACKI JERZY FIRMA BUDOWLANA ,,JURBET"
  95. P.H.U.P. Agro- Goc Grzegorz Goc
  96. P.P.H.U.T. Wojciech Pogorzały
  97. X-TRANS Daniel Kwieciński
  98. SŁAWEX- Laboratorium Drogowe
  99. Budosprzęt Kraków Sp. z o.o.
  100. FIRMA TRANS Emilia Szymaniak
  101. Usługi Transportowe Marian Czernielewski
  102. Geopartner Inżynieria Sp. z o.o.
  103. Firma Usług Wielobranżowych ,,IMKOP' Irenuesz Machuta
  104. BARG M.B. Gdańsk Spółka z o.o.
  105. Usługi Transportowe Zbigniew Bartkowiak
  106. Usługi Transportowe S. Popławski
  107. PRYZMAT Kajetan Lica
  108. DEKADO Sp. z o.o.
  109. "GT PROJEKT Sp. z  o.o. & CO" Spółka Komandytowa
  110. Przedsiębiorstwo Innowacyjno- Techniczne Horyzont Krzysztof Nowak
  111. REMONDIS Bydgoszcz Sp. z o.o. 
  112. IRBUD Sławomir Garlej
  113. P.H.U. Jarnet Zbigniew Czapski
 
DOSTAWCY
 
  1. MASFALT Sp. z o.o.
  2. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o., Sp. k.
  3. STALER TOWARZYSTWO GOSPODARCZE Wiesław Daniel Nowakowski
  4. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Mas Betonowych BOSTA-BETON
  5. COMFORT S.A.
  6. GRANIT ZEN Zenon Piekielny
  7. SYSTEMY I TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
  8. LAFARGE KRUSZYWA I BETON Sp. z o.o.
  9. LAFARGE CEMENT S.A.
  10. Semico Sp. z o.o.
  11. Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o.
  12. ViaCon Polska Sp. z o.o.
  13. C.W.P. Tomasz Gaca
  14. Arma-Tech Sp. z o.o. sp.k.
  15. Ecologic Cezary Szala
  16. LIGNUM Sp. z o.o.
  17. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A.
  18. Budownictwo-W Sp. z o.o.
  19. HTI BP Sp. z o.o.
  20. Przedsiębiorstwo Wyrobów Stalowych Sp. z o.o.
  21. Gospodarstwo Rolne "BYLINY" i inne różne rośliny
  22. SELENA S.A.
  23. PBMiPB KAMAL Sp. z o.o.
  24. ALIANS TRADE
  25. P.H.U. TRANS POM Piotr Pomagier
  26. NIKO Sp. z o.o., S.k.
  27. Firma Usługowa Dariusz Knych
  28. ENETON s.c.
  29. Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Terrazo
  30. Begran Sp. z o.o.
  31. Trops S.A. Oddział Bydgoszcz (siedziba główna- Toruń)
  32. Zakład Prefabrykacji Budowlanych 'KOBET' Henryk Kogut
  33. KPRM Infrastruktura Sp. z o.o.
  34. Firma Handlowa SMĘTEK ODDZIAŁ Katowice
  35. PEKABEX BET S.A.
  36. Bruk-bet Sp. z o.o.
  37. Mrocza Timber Patrick Michalski
  38. IBF-POLSKA Sp. z o.o.
  39. PEBIT Piotr Wotzka
  40. TERM 24 Sp. z o.o. Sp. k.
  41. INORA INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o.
  42. Hufgard Polska Sp. z o.o.
  43. Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych PREFABUD Maria Skorupka
  44. FORBUILD S.A.
  45. OLAN Południe Sp. z o.o.
  46. Sika Poland Sp. z o.o.
  47. ADA GRANIT Dariusz Kusiak
  48. REDON Andrzej Trudziński
  49. SPT Polska Sp. z o.o.
  50. BET-EXIM S.A.
  51. C.D.K. Polska Sp. z o.o.
  52. EUROZNAK s.c. T. Byczek, M. Kończewski, P.Prętki
  53. EKOTECH- TRADE Sp.z o.o.
  54. WIDROG Sylwia Wiśniewska
  55. Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.
  56. Kazimierz Ginter Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Zakład Pracy Chronionej
  57. DOKA POLSKA Sp. z o.o.
  58. CONTINENTAL ROAD Sp. jawna K. Majewski L. Majewski
  59. Thyssenkrupp Materials Poland S.A.
  60. RUREX Sp. z o.o.
  61. Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe TEX-1 Adam Cichowlaz