PODWYKONAWCY

  1. ANTEX II
  2. DOME INTERNATIONAL SP. Z O.O.
  3. Elmal Sp. z o.o.
  4. EUROBUD Łukasz Jankowski
  5. Firma Wielobranżowa "MAHER"
  6. GABRODROG Paweł Kubicki
  7. „Gotowski - Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe" Sp. z o.o.
  8. Impression Sp. z o.o.
  9. INEL Sp. z o.o., Sp. k.
  10. INRECO - EMULSJA Sp. z o.o.
  11. IZMAR Izabela Stawska
  12. JBT Łukasz Permus
  13. „Konsorcjum firm INFRAPAVE Sp. z o.o. – Lider SLIPFORM Sp. z o.o. - Partner Konsorcjum"
  14. „KOP-TRANS" Jan Chrostkowski
  15. KPRM INFRASTRUKTURA Sp. z o.o.
  16. MB-SYSTEM s.c.
  17. MENARD POLSKA Sp. z o.o.
  18. Meyer Damian
  19. Nestor Bruk - Szymon Dębski
  20. OKSTAL Sp. z o.o.
  21. P.H.U. TRANSPOM Piotr Pomagier
  22. P.P.U.H Usługi Budowlane "OSKAR" Krzysztof Stróżewski
  23. PRESTIGO PL Sp. z o.o.
  24. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego "BUDINŻ" Sp. z o.o.
  25. Przedsiębiorstwo Instalacyjne KANBUD Sp. z o.o.
  26. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 'PRINŻ-1' Sp. z o.o. w restrukturyzacji
  27. Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu EM TECH
  28. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Markopol Sp. z o.o.
  29. TD Williamson Polska Sp. z o.o.
  30. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o., Sp. k.
  31. Usługi Transportowe i Budowlane Marek Górecki
  32. Usługi Transportowo-Sprzętowe Marcin Kusiołek
  33. WIMAR Sp. z o.o.
  34. „WYP-BUD" Adam Wypijewski
  35. Zakład Ogólnobudowlany Jan Jankowski
  36. Zakład Remontowo - Budowlany "KRISBUD"
  37. Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp.j.
  38. Zakład Robót Mostowych "KORMOST" Marek Gotowski
  39. Zakład Usług Leśnych Piotr Maścianica
  40. Zakład Usług Melioracyjnych Eugeniusz Durślewicz

 

USŁUGODAWCY

  1. Agencja Ochrony Lion Sp. z o.o., Sp. k.
  2. Alidada Roboty Geodezyjne i Kartograficzne
  3. ATIUT RENTAL Sp. z o.o.
  4. B&B MultiSerwis Paweł Błaszkiewicz
  5. BUD-SPAW Sp. z o.o.
  6. Centrum Współpracy ze Wschodem "LENEXPO" Sp. z o.o.
  7. EL-PRO MICHAŁ PAWŁOWSKI
  8. “EMIL” Emil Matusiak
  9. EUROZNAK s.c. T. Byczek, M. Kończewski, P.Prętki
  10. Firma Usługowa Tele Krzysztof Lichman
  11. GEOPROGRAM WOJCIECH ANDRZEJEWSKI
  12. Handel i Usługi Budowlane Patrycja Tessikowska
  13. Instytut Badawczy Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.
  14. Jóźwiak Robert Usługi Transportowe
  15. „Konsorcjum firm: ADJ Universal Sp. z o.o. oraz Pan Jarosław Andrzejczak"
  16. KRESKA PRACOWNIA PROJEKTOWA MAŁGORZATA-WDOWIAK DROZD
  17. Krzysztof Księżarczyk F.H.U. "DOLAR"
  18. „Małgorzata Wojtysiak GRUPA LBT"
  19. Marcin Wojtysiak DUOTECH
  20. “Mentor Consulting  Sp. z o.o."
  21. „M-FISH" Marcin Bochra
  22. MM Inwest Sp. z o.o.
  23. Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
  24. P.H.U. TRANS POM Piotr Pomagier
  25. P.H.U. TRANS-SPED Sławomir Przydacz
  26. PM Budownictwo Paweł Misterka
  27. PPHU "TED-TRANSKOP" Klajbor Tadeusz
  28. Pracownia Inżynieryjno-Geologiczna
  29. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe IGOMA Maciej Murzyn
  30. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Wodzińska
  31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Sprzętowe "RAJS-MET" Rajs Zdzisław S.C.
  32. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe RAPID 29 Rafał Pilarski
  33. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WALEC" Krzysztof Bizon
  34. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lechpol Sp. z o.o.
  35. RYMER ADAM "KOPAR"
  36. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane KOR_BUD Jerzy Tomaszewski
  37. Tomasz Radniecki Pracownia Analiz Przyrodniczych
  38. Trans-Adam Adam Urbański
  39. Transport Ciężarowy Władysław Kizelbach
  40. TRANS-PUCH Bogumił Bodzianowski
  41. ULMA Construccion Polska S.A.
  42. Urbański Zbigniew Mieczysław
  43. Usługi Transportowe Artur Urbański
  44. Usługi Transportowe Nurkowski Jan
  45. Usługi Transportowe s.c.
  46. Voessing Polska Sp. z o.o.
  47. Zakład Gospodarki Odpadami "GREEN" Sp. z o.o.
  48. Zakład Usług Geodezyjnych GEOMAP inż. Maciej Wiśniewski
  49. Zakład Usługowy Zmechanizowanych Robót Ziemnych Muła Stanisław

 

DOSTAWCY

  1. ALIANS TRADE
  2. Arma-Tech Sp. z o.o. sp.k.
  3. Budownictwo-W Sp. z o.o.
  4. C.W.P. Tomasz Gaca
  5. COMFORT S.A.
  6. Ecologic Cezary Szala
  7. Gospodarstwo Rolne "BYLINY" i inne różne rośliny
  8. GRANIT ZEN Zenon Piekielny
  9. HTI BP Sp. z o.o.
  10. LAFARGE CEMENT S.A.
  11. LAFARGE KRUSZYWA I BETON Sp. z o.o.
  12. LIGNUM Sp. z o.o.
  13. MASFALT Sp. z o.o.
  14. PBMiPB KAMALl Sp. z o.o.
  15. „Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A."
  16. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Mas Betonowych BOSTA-BETON
  17. Przedsiębiorstwo Wyrobów Stalowych Sp. z o.o.
  18. SELENA S.A.
  19. Semico Sp. z o.o.
  20. STALER TOWARZYSTWO GOSPODARCZE Wiesław Daniel Nowakowski
  21. SYSTEMY I TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
  22. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o., Sp. k.
  23. ViaCon Polska Sp. z o.o.
  24. Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o.
 
 

GDDKiA O/Bydgoszcz mając na względzie zabezpieczenie interesów wszystkich stron biorących udział w realizacji kontraktów na inwestycjach drogowych, organizuje spotkania pomiędzy przedstawicielami inwestora a podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 30 lipca 2018r. w godzinach od 10.00-12.00 w siedzibie GDDKiA w Bydgoszczy na ul. Fordońskiej 6. Prosimy o potwierdzenie telefoniczne udziału w w/w spotkaniu najpóźniej do dnia 16 lipca 2018r. - pod numerem telefonu: 52 323 45 00
Przypominamy, że na stronach internetowych kontraktów znajdują się aktualne informacje o realizowanych zadaniach jak również zamieszczone są zestawienia zatwierdzonych podwykonawców.