Zaakceptowani podwykonawcy robót budowlanych

 

  1. DOME INTERNATIONAL SP. Z O.O.

  2. FKD EMPLOYEES Sp. z o.o.

  3. Elmal Sp. z o.o.

  4. TD Williamson Polska Sp. z o.o.

  5. PRESTIGO PL Sp. z o.o.

  6. Zakład Usług Leśnych Piotr Maścianica

  7. INEL Sp. z o.o., Sp. k.

  8. WIMAR Sp. z o.o.

  9. Zakład Usług Melioracyjnych Eugeniusz Durślewicz

  10. "Gotowski - Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe" Sp. z o.o.

  11. JBT Łukasz Permus

  12. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego "BUDINŻ" Sp. z o.o.

  13. EUROBUD Łukasz Jankowski

  14. Zakład Ogólnobudowlany Jan Jankowski

  15. Meyer Damian

  16. OKSTAL Sp.z o.o.

  17. KPRM INFRASTRUKTURA Sp. z o.o.

  18. Firma Wielobranżowa "MAHER"

  19. IZMAR Izabela Stawska

  20. Zakład Robót Mostowych "KORMOST" Marek Gotowski

  21. Usługi Transportowe i Budowlane Marek Górecki

  22. Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu EM TECH

  23. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o., Sp. k.

  24. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 'PRINŻ-1' Sp. z o.o. w restrukturyzacji

  25. Impression Sp. z o.o.

  26. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Markopol Sp. z o.o.

  27. Usługi Transportowo-Sprzętowe Marcin Kusiołek

  28. MB-SYSTEM s.c.

  29. Przedsiębiorstwo Instalacyjne KANBUD Sp. z o.o.

  30. MENARD POLSKA Sp. z o.o.

  31. ANTEX II

  32. GABRODROG Paweł Kubicki

  33. P.H.U. TRANSPOM Piotr Pomagier

  34. Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok Sp.j.

  35. INRECO - EMULSJA Sp. z o.o.

  36. P.P.U.H Usługi Budowlane "OSKAR"Krzysztof Stróżewski

  37. Zakład Remontowo - Budowlany "KRISBUD"

  38. "WYP-BUD" Adam Wypijewski

  39. ERGO-TECH Radosław Goszka

  40. F.H.U.P. BUDMAX Iwona Krzywdzińska

  41. D.B. ELEKTRYK Dariusz Buczyński

  42. "KOP-TRANS" Jan Chrostkowski

  43. Nestor Bruk - Szymon Dębski

  44. "Konsorcjum firm INFRAPAVE Sp. z o.o. – Lider SLIPFORM Sp. z o.o. - Partner Konsorcjum"

  45. Przedsiębiorstwo Budowlane WODKAN Sp. z o.o.

  46. LIGNUM Sp. z o.o.

  47. Marbro Sp. z o.o.

  48. GRZECHBUD USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE GRZEGORZ CIEŚLAK

  49. STALPRODUKT S.A.

  50. P.H.U. KAR-DRÓG Katarzyna Mazur

  51. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WALEC" Krzysztof Bizon

  52. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe IGOMA Maciej Murzyn

  53. P.H.U. TRANS-SPED Sławomir Przydacz

  54. TARCOPOL Sp. z o.o.

  55. KiM Energo Invest Sp. z o.o.

  56. KAMELEON Group

  57. Signalco LTD Sp. z o.o. w upadłości układowej

  58. FLOOR- System Sławomir Leduchowski

  59. FREZDROM Grzegorz Kazimierczak

  60. OLAN Południe

  61. M5F Sp. z o.o.

  62. Wilczek Kraków Sp. z o.o.

  63. Saferoad  Grawil Sp. z o.o.

  64. "Bau- Tech Group Sp. z o.o."

  65. Security System Group

 

Zaakceptowani usługodawcy

 

  1. Voessing Polska sp. z o.o.

  2. EL-PRO MICHAŁ PAWŁOWSKI

  3. KRESKA PRACOWNIA PROJEKTOWA MAŁGORZATA-WDOWIAK DROZD

  4. GEOPROGRAM WOJCIECH ANDRZEJEWSKI

  5. Zakład Usług Geodezyjnych GEOMAP inż. Maciej Wiśniewski

  6. Alidada Roboty Geodezyjne i Kartograficzne

  7. "Konsorcjum firm: ADJ Universal Sp. z o.o. oraz Pan Jarosław Andrzejczak"

  8. "Małgorzata Wojtysiak GRUPA LBT"

  9. "Mentor Consulting  Sp. z o.o."

  10. EUROZNAK s.c. T. Byczek, M. Kończewski, P.Prętki

  11. Tomasz Radniecki Pracownia Analiz Przyrodniczych

  12. RYMER ADAM "KOPAR"

  13. ULMA Construccion Polska S.A.

  14. Instytut Badawczy Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.

  15. Centrum Współpracy ze Wschodem "LENEXPO" Sp. z o.o.

  16. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Sprzętowe "RAJS-MET" Rajs Zdzisław S.C.

  17. TRANS-PUCH Bogumił Bodzianowski

  18. Zakład Usługowy Zmechanizowanych Robót Ziemnych Muła Stanisław

  19. Agencja Ochrony Lion Sp. z o.o., Sp. k.

  20. B&B MultiSerwis Paweł Błaszkiewicz

  21. Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

  22. Transport Ciężarowy Władysław Kizelbach

  23. Jóźwiak Robert Usługi Transportowe

  24. Firma Usługowa Tele Krzysztof Lichman

  25. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Wodzińska

  26. Marcin Wojtysiak DUOTECH

  27. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lechpol Sp. z o.o.

  28. BUD-SPAW Sp. z o.o.

  29. Krzysztof Księżarczyk F.H.U. "DOLAR"

  30. PM Budownictwo Paweł Misterka

  31. Usługi Transportowe Artur Urbański

  32. "EMIL' Emil Matusiak

  33. Urbański Zbigniew Mieczysław

  34. Trans-Adam Adam Urbański

  35. PPHU "TED-TRANSKOP" Klajbor Tadeusz

  36. Zakład Gospodarki Odpadami "GREEN" Sp. z o.o.

  37. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe RAPID 29 Rafał Pilarski

  38. Usługi Transportowe Nurkowski Jan

  39. "M-FISH" Marcin Bochra

  40. MM Inwest Sp. z o.o.

  41. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane KOR_BUD Jerzy Tomaszewski

  42. Handel i Usługi Budowlane Patrycja Tessikowska

  43. Pracownia Inżynieryjno-Geologiczna

  44. ATUT RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  45. Usługi Transportowe s.c.

  46. SA Group Sp. z o.o., Sp. k.

  47. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o., Sp. k.

  48. KADMAX Marcin Narolewski

  49. Usługi Remontowo- Budowlane Ewelina Cieślak

  50. MMKA Kusiołek Sp. z o.o.

  51. Zakład Usługowo-Handlowy Bożena Kapuścińska

  52. Usługi Transportowe Marek Górecki

  53. NESTOR BRUK  Szymon Dębski

  54. Usługi Transportowe Waldemar Tośka

  55. Usługi Rolnicze Marcin Kuczma

  56. BARG Zachód Sp. z o.o.

  57. Wowix-Trans S.C.

  58. "MARBRO" Sp. z o.o.

  59. QUERCUS Krzysztof Kardasz

  60. Dorota Maruszak P.P.H.U. "DOMAR"

  61. Jerzy Gryciuk Jurex Trans

  62. ISSA II Piotr Górski

  63. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Cichoń

  64. KIEL-TRANS Dawid Domański

  65. Impel Fascility Services Sp. z o.o.

  66. Trójmiejska Wypożyczalnia Maszyn Sp. z o.o.

  67. JIS Józef Chełkowski

  68. IZMAR Izabela Stawska

  69. Przedsiębiorstwo Usługowe EPRO

  70. Usługi Archeologiczne i Archeobotaniczne Joanna Abramów

  71. REGAN Sp. z o.o. Sp. k.

  72. Herkules Sp. z o.o.

  73. SECORA Dorota Adamczyk

  74. PAUMA TRANS Paweł Kuzera

  75. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,LAYER"

  76. MEGATELK Sp. z o.o.

  77. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ''FARM-WET" Kowalski Spółka  Jawna

  78. Włodzimierz Szlachciak

  79. MDM-TRANS s.c.

  80. VVS PL Sp. z o.o.

  81. Aspekt Laboratorium Sp. z o.o. (168/2019/S5-6 (pismo wycofane pismem z dnia 21.03.2019 nr 187/2019/S5-6)

  82. Aspekt Laboratorium Sp. z o.o.

  83. Polservice Geo Sp. z o.o.

  84. Andrzej Jałmużny

  85. PPHU STEN- DROGS Stefania Jakubowska

  86. Technologie Drogowe Sochacki

  87. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

  88. P.W. Karo Karolina Bania

  89. Firma Usługowa Michał Wiliński

  90. Kowalski Budownictwo Sp. z o.o.

  91. Usługi Transportowe W. Pecyna

  92. P.W. LUKTRANS Łukasz Słowiński

  93. P.W. INSPOL Ildefons Pijarowski

  94. BARTPOL Bartkiewicz Piotr i Małgorzata s.c.

  95. Usługi Transportowe Patryk Powaga

  96. GUT - POL Leszek Gutkowski

  97. KUBACKI JERZY FIRMA BUDOWLANA ,,JURBET"

 

Zaakceptowani dostawcy

 

  1. MASFALT Sp. z o.o.

  2. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o., Sp. k.

  3. STALER TOWARZYSTWO GOSPODARCZE Wiesław Daniel Nowakowski

  4. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Mas Betonowych BOSTA-BETON

  5. COMFORT S.A.

  6. GRANIT ZEN Zenon Piekielny

  7. SYSTEMY I TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

  8. LAFARGE KRUSZYWA I BETON Sp. z o.o.

  9. LAFARGE CEMENT S.A.

  10. Semico Sp. z o.o.

  11. Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o.

  12. ViaCon Polska Sp. z o.o.

  13. C.W.P. Tomasz Gaca

  14. Arma-Tech Sp. z o.o. sp.k.

  15. Ecologic Cezary Szala

  16. LIGNUM Sp. z o.o.

  17. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A.

  18. Budownictwo-W Sp. z o.o.

  19. HTI BP Sp. z o.o.

  20. Przedsiębiorstwo Wyrobów Stalowych Sp. z o.o.

  21. Gospodarstwo Rolne "BYLINY" i inne różne rośliny

  22. SELENA S.A.

  23. PBMiPB KAMAL Sp. z o.o.

  24. ALIANS TRADE

  25. P.H.U. TRANS POM Piotr Pomagier

  26. NIKO Sp. z o.o., S.k.

  27. Firma Usługowa Dariusz Knych

  28. ENETON s.c.

  29. Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych Terrazo

  30. Begran Sp. z o.o.

  31. Trops S.A. Oddział Bydgoszcz (siedziba główna- Toruń)

  32. Zakład Prefabrykacji Budowlanych 'KOBET' Henryk Kogut

  33. KPRM Infrastruktura Sp. z o.o.

  34. Firma Handlowa SMĘTEK ODDZIAŁ Katowice

  35. PEKABEX BET S.A.

  36. Bruk-bet Sp. z o.o.

  37. Mrocza Timber Patrick Michalski

  38. IBF-POLSKA Sp. z o.o.

  39. PEBIT Piotr Wotzka

  40. TERM 24 Sp. z o.o. Sp. k.

  41. INORA INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o.

  42. Hufgard Polska Sp. z o.o.

  43. Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych PREFABUD Maria Skorupka

  44. FORBUILD S.A.

  45. Sika Poland Sp. z o.o.

  46. ZKS METALPEF Sp. z o.o.

  47. OLAN Południe Sp. z o.o.

  48. FLORA BIS Sp. z o.o.