Łączna liczba podwykonawców, z którymi zostały podpisane umowy na świadczenie usług związanych z budową drogi ekspresowej S5 na odcinku 6 wynosi 86. W sród nich są:

  • Podwykonawcy - 33 firmy;
  • Usługodawcy - 40 firm;
  • Dostawcy - 18 firm.

USŁUGODAWCY

  1. Agencja Ochrony Lion
  2. „ALIDADA Roboty Geodezyjne i Kartograficzne"
  3. B&B MultiSerwis Paweł Błaszkiewicz
  4. BUD-SPAW Sp. z o.o.
  5. „Centrum Współpracy ze Wschodem ""LENEXPO" Sp. z o.o."
  6. EL-PRO MICHAŁ PAWŁOWSKI
  7. EMIL' Emil Matusiak
  8. EUROZNAK S.C. T. Byczek, M. Kończewski, P. Prętki
  9. GEOPROGRAM WOJCIECH ANDRZEJEWSKI
  10. Instytut Badawczy Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.
  11. Jóźwiak Robert Usługi Transportowe
  12. „Konsorcjum firm: ADJ Universal Sp. z o.o. oraz Pan Jarosław Andrzejczak"
  13. KRESKA PRACOWNIA PROJEKTOWA MAŁGORZATA-WDOWIAK DROZD
  14. Krzysztof Księżarczyk F.H.U. "DOLAR”
  15. „Małgorzata Wojtysiak GRUPA LBT"
  16. Marcin Wojtysiak Duo Tech
  17. “Mentor Consulting Sp. z o.o."
  18. Olszewski Maszyny Budowlane
  19. P.H.U. TRANS-SPED Sławomir Przydacz
  20. PHU Katarzyna Wodzińska
  21. PM Budownictwo Paweł Misterka
  22. PPHU TED-TRANSKOP
  23. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe IGOMA Maciej Murzyn
  24. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Sprzętowe "RAJS-MET" Rajs Zdzisław S.C.
  25. Przedsiębiorstwo usługowe EPRO
  26. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lechpol Sp. zo.o.
  27. Tomasz Radniecki Pracownia Analiz Przyrodniczych
  28. TRANS POM P. Pomagier
  29. TRANS-ADAM Adam Urbański
  30. Transport Ciężarowy Władysław Kizelbach
  31. TRANS-PUCH Bogumił Budzianowski
  32. Ulma Construction Polska S.A.
  33. Urbański Zbigniew Mieczysław
  34. Usługa Tele Krzysztof Lichman
  35. Usługi Transportowe Artur Urbański
  36. Voessing Polska sp. z o.o.
  37. WALEC Krzysztof Bizon
  38. Zakład Gospodarki Odpadami :GREEN" Sp. z o.o.
  39. Zakład Usług Geodezyjnych GEOMAP inż. Maciej Wiśniewski
  40. Zakład Usługowy Zmechanizowanych Robót Ziemnych Stanisław Muła

 

PODWYKONAWCY

  1. Antex II Sp. z o.o.
  2. DOME INTERNATIONAL SP. Z O.O.
  3. El-mal Sp. z o.o.
  4. Eurobud Łukasz Jankowski
  5. Eurobud Łukasz Jankowski
  6. Firma Wielobranżowa "Maher" Henryk Jaszczyk
  7. GABRADROG Paweł Kubicki
  8. „Gotowski Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o."
  9. Impression Sp. z o.o.
  10. Inel Sp. z o.o.
  11. IZMAR Izabela Stawska
  12. JBT Łukasz Permus
  13. KANBUD Rafał Szałkowski
  14. KPRM INFRASTRUKTURA Sp. z o.o.
  15. Markopol Sp. z o.o.
  16. „MB-SYSTEM s.c" Maciej Bieniecki
  17. Menard Polska Sp. z o.o.
  18. Meyer Damian Usługi Remontowo-Budowlane
  19. Okstal Sp. z o.o.
  20. P.H.U. TRANS POM P. Pomagier
  21. PRESTIGO Pl. Sp. z o.o.
  22. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego BUDINŻ Sp. z o.o.
  23. „Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ""PRINŻ-I"" Sp. z o.o. w restrukturyzacji"
  24. „Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu EM TECH Sp. z o.o."
  25. TD Williamson Polska Sp. z o.o.
  26. TRANSPOL LIDER”
  27. Usługi Transportowe i Budowlane Marek Górecki
  28. Usługi Transportowo-Sprzętowe Marcin Kusiołek
  29. WIMAR Sp.z o.o.
  30. Zakład Ogólnobudowlany Jan Jankowski
  31. Zakład Robót Mostowych "KORMOST" Marek Gotowski
  32. Zakład usług leśnych Piotr Maścianica
  33. Zakład Usług Melioracyjnych Eugeniusz Durślewicz

 

DOSTAWCY

  1. Arma-Tech Sp. z o.o.
  2. BOSTA-BETON
  3. C.W.P. Tomasz Gaca
  4. COMFORT S.A.
  5. Ecologic Cezary Szala
  6. GRANIT ZEN Zenon Piekielny
  7. LAFARGE CEMENT S.A.
  8. LAFARGE kruszywa i beton Sp. z o.o.
  9. Lignum Sp. z o.o.
  10. MASFALT Sp. z o.o.
  11. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A.
  12. Przedsiębiorstwo Wyrobów Stalowych Sp. z o.o.
  13. Semico Sp. z o.o.
  14. Staler Towarzystwo Gospodarcze Wiesław Daniel Nowakowski
  15. Systemy i Technologie Sp. z o.o.
  16. „TRANSPOL LIDER Sp. z o.o."
  17. VIACON Polska sp z o.o
  18. Zbych Pol Mobet Sp z o.o